Ana Sayfa / KKTC Halı Yıkama

KKTC Halı Yıkama

KKTC ilimizde profesyonel ve kaliteli hizmet sunan halı yıkama firmaları.

Aydet Profesyonel Halı Şampuanı

KKTC Halı Yıkama

Değerli KKTC Halı Yıkama müşterilerimiz;
halı yıkama işlemi zor aynı zamanda uzmanlık ve titizlik gerektiren bir işlemdir. Bu yazımızda hem halı yıkamanın incelikleri ve püf noktalarını hem de özellikle son yıllarda binlerce firma ile devasa bir sektör haline gelen halı yıkama sektörü ile ilgili görüş ve düşüncelerimizi siz değerli KKTC Halı Yıkama müşterilerimiz ile paylaşmaya çalışalım.

Halı yıkama uzmanlık gerektiren bir işlemdir dedik yazımızın başında. Neden? Çünkü evimizin temel eşyalarından olan halılarımız yıl boyunca kirlenir ve oluşan kir ve bakteriler halının en dip noktalarına kadar nüfuz eder. Üstünkörü yapılan bir temizlik halıyı tamamen temizlemeyeceği gibi aynı zamanda var olan bakteri ve akarları da öldürmez. Dolayısıyla tam anlamı ile bir hijyenden söz edemeyiz bu durumda. İyi temizlenmemiş bir halı sağlığımızı olumsuz etkileyebilir.

Saymaya çalıştığımız bu sebeplerden dolayı halı yıkama işlemi uzman ekip tarafından gerekli ekipman desteği ve doğal ve antibakteriyel temizlik ürünleri ile yapıldığında ancak gerçek bir temizlikten söz edebiliriz. Diğer bir husus deterjan seçiminde hassas davranılması hem bedensel alerjiler hem de çevre ve doğayı koruma anlamında oldukça önemlidir. Kullanılan ekipman, kullanılan temizlik ürününün kalitesi, temizlik işleminde kullanılacak su hatta paketleme sonrası halının ne kadar süre ile paket içerisinde yer alması gerektiği gibi bir çok önemli nokta bulunmaktadır. Hangi leke türü için hangi yöntem uygulanır gibi detaylara hakim olmayan kişilerce yıkanan halılarınız siz değerli KKTC Halı Yıkama müşterilerimizi tatmin etmeyecek, halı yıkatma işleminden gerekli verimi alamayacaksınız demektir.

Peki halı yıkama konusunda bir KKTC Halı Yıkama müşterisi nasıl hareket etmeli, ilgili firmayı seçerken nelere dikkat etmeliyiz. Unutmayın halı yıkama firması seçerken sadece fiyata bakarak hareket etmek sizi her zaman doğru firmaya götürmez. Çünkü alınan bir hizmette sadece ucuzluk aramak çoğu zaman kaliteden ödün vermek anlamına gelir. Hem kalite hem ekonomiyi bir arada vaat eden firmalar arasında bir tercih yapmak halılarınızın gerçek temizliği ve sizin menfaatiniz için oldukça önemlidir. Lafı uzatmadan böyle bir firmayı nasıl seçeceğinizle ilgili ipuçlarını paylaşalım. Bir KKTC Halı Yıkama Firmasının aşağıdaki özelliklere sahip olması onun kalitesi hakkında olumlu ipuçları veriyor demektir. Peki nedir bu özellikler. Buyrun beraberce inceleyelim.


- İyi bir halı yıkama firması kayıtdışı olmaz. Halı yıkama sektöründe merdivenaltı diye tabir edilen kayıtdışı firmalar uzun vadeli düşünmeyen firmalardır. Sadece yaz mevsiminde ortaya çıkan yeterli uzman personele ve ekipmana sahip olmayan bu firmalar hem ülke ekonomisi için hem halılarınız için hem de sağlığınız için tehdit oluşturmaktadır.


- Kullanılan deterjan konusunda hassas davranan doğa dostu ve antialerjik temizlik ürünleri kullanan firmalar da siz değerli KKTC Halı Yıkama müşterilerimiz için tercih edilebilirlik anlamında bir adım öne çıkmaktadır. Çünkü halılar sırf ucuz diye bulaşık deterjanı kullanılarak yıkanmaz. Günümüzde halı yıkama için özel olarak üretilmiş bir çok kaliteli ve yerli halı yıkama deterjanı bulunmaktadır. Halı yıkama şampuanı konusunda gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmak ve bu konuda ucuzluğu değil kaliteyi öne çıkaran firmalar özellikle tercih edilmelidir.


- Halı yıkama için evinize gelen ücretsiz servise halılarınızı teslim etmenizden, halılarınızın yıkanıp tekrar evinize bırakıldığı halı yıkama sürecinin dışında da her zaman ulaşabileceğiniz, kurumsal, müşteri memnuniyetini önceleyen firmalar da yine tercih konusunda bir adım öne çıkmaktadır. Çünkü halılarızı teslim aldıktan sonra da olabilecek bir şikayetinizde karşınızda müşterisini önemseyen, müşterisine nazik ve kibar davranan, profesyonel, müşteri ve sonuç odaklı bir KKTC Halı Yıkama firması bulabilmek ilgili firmanın kalitesinin göstergelerinden biridir. Kaliteli hizmet almak ancak kaliteli esnaflarla mümkündür.


- Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz demiş atalarımız. Evet bu bağlamda düşünüldüğünde iyi bir halı yıkama firmasının kesinlikle iyi referansları olmalıdır. Etrafınızda ilgili firmaya halılarını yıkatmış ve memnun kalmış kişilerin referansı da KKTC Halı Yıkama Firması seçerken size yol gösterebilir. Ancak burada unutulmaması gereken durum, sadece fiyata bakarak değerlendirme yapmak sizi doğru firmaya götürmez. Kaliteli hizmet veren firmalar ücret konusunda birazcık pahalı olabilir. Çünkü kaliteli ekipman kullanan, uzman personel çalıştıran, kayıtlı bir firmanın maliyeti de fazla olacaktır. Bu tür firmaların fiyat olarak daha pahalı olması gayet normaldir. Unutmayın ki bir ürünü ya da hizmeti sadece fiyatına bakarak satın almak sizi her zaman yanıltacaktır. Öncelikli olarak bakılması gereken ucuzluk değil kalitedir. En doğru seçim kaliteli firmalar arasında ucuz olanı seçmektir.


Yukarıda saymaya çalıştığımız özellikler dışında, firmanın geçmişi, kullanılan su, hatta kullanılan paket türü de halı yıkama firması seçerken tercihinizi etkileyecek faktörler arasında yer alır. Uzun yıllardan bu yana hizmet veren firmalar kendini kanıtlamış, kurumsallaşmış firmalar oldukları için saydığımız özelliklere sahip firmalardır. Bu sektöre yeni girmiş KKTC Halı Yıkama Firmaları da tercih edilmeyecek anlamına gelmemeli, ilgili firmanın saydığımız özelliklere sahip olup olmadığı incelendikten sonra halı yıkama hizmeti alıp almamaya karar vermeliyiz.


Hangi sektör olursa olsun, işini doğru yapan, müşteri ve kalite odaklı çalışan, esnaf bilincine sahip, yerli ve kaliteli ürünler kullanan, kayıtlı, uzman personel istihdam etmeye özen gösteren, kısa vadeli düşünmeyen, kurumsallaşmış ve kendini kanıtlamış, sözde değil özde hizmet sunan, referansları sağlam firmaları tercih etmemiz hem ülke ekonomisi için hem alacağımız hizmetin ve ürünün kalitesi için vazgeçilmez önemdedir.

Son olarak halılarınızın gerçek anlamda temizliği için kendiniz yıkamak yerine profesyonel bir KKTC Halı Yıkama firmasından hizmet almayı tercih ederseniz hem halılarınızın ömrünü uzun olur hem de kaliteli temizlik sağlanmış olur.

Temiz ve sağlıklı günler diliyoruz...

KKTC İlçeleri Halı Yıkama

MÜŞTERİ YORUMLARI

Teşekkür Ederiz
01 Mart 2021 Pazartesi

İnsanların, yiyeceği dürümü bile sipariş ederken dürümcünün telefonunu internetten arayıp bulduğu bu çağda sanmayın ki onlar, halı yıkatmak için sokakta ellerine tutuşturulan ya da arabanın sileceğine konan broşürleri kullanıyorlar. Artık herkes bizleri internet sitemizden buluyor ve sitemizin kalitesine göre değerlendiriyor. Sitemizin kalitesini de onlara sunacağımız hizmet için bir referans kabul ediyorlar. Bu bakış açısıyla bir an önce internet sitesi açmayı istedim ve bu istediklerimi karşılayacağını düşündüğüm HALIYIKAMAWEB.COM firmasını tercih ettim. Sitemin hazırlanmasından içeriğine görsellerinden iç dizaynına kadar her açından isteklerimi tam olarak karşılaması beni mutlu etti. Emeklerinden dolayı Ali Beye teşekkür ediyorum. Site yaptırmak isteyen arkadaşlara gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

Müşteri Yorumları
Ümit Kenger

Erdemli Ümit Halı Yıkama

Aydet Profesyonel Halı Şampuanı

İL İL HALI YIKAMA

Aydet Profesyonel Halı Şampuanı Videoları